Laser Game

Oživte své dovednosti ve skrytém světě adrenalinu. Naše Lasergame aréna spojuje zábavu s taktikou.

Přijďte si zahrát do největší laser game arény v Ústí nad Labem s týmem až 16 hráčů. Hraje se v prostředí temného metra, výhodu má ten, kdo přijde v černém! Nezapomeňte na náhradní tričko, u nás se totiž hraje na maximum ať už je to teambuilding nebo narozeninová oslava.

Jedna hra trvá 15 minut, ale po domluvě se dá libovolně prodloužit; po dohodě s obsluhou

atmosféra laser hry tým hráčů v laser game
Střekov Aréna

Sledujte nás na sociálních sítích

Ceník

Pondělí - čtvrtek

15 min/ 1 hráč
95 Kč
  • hráč přebírá hmotnou zodpovědnost za svěřené vybavení
  • 16:00 - 19:00

Pátek - neděle

15 min/ 1 hráč
120 Kč
  • hráč přebírá hmotnou zodpovědnost za svěřené vybavení
  • Pátek: 13:00 - 19:00
  • So - ne: 10:00 - 19:00

Školy

15 min/ 1 hráč
90 Kč
  • Dobu hry lze upravit dle nutnosti

U nás můžete platit kartou, bezkontaktně, v hotovosti a nebo využít Multisport kartu.

Rezervovat hru

Narozeniny v Laser Game

Nabízíme oslavy v prostorách Jump arény nebo v soukromém narozeninovém salonku.

narozeninová oslava
Balíček pro 10 dětí
2 hodiny hry; 30 min přestávek; celkem 2.5 hodiny; výzdoba; křupky a chipsy; dětský šampus;
Cena: 4990 Kč
Cena: Kč
Vytvořit rezervaci

Provozovatelem Laser Game a skákacích trampolín je Jump Ústí s.r.o., Truhlářova 1446/2a, 400 03 Ústí nad Labem – Střekov, IČ:19758642, zapsaná pod spisovou značkou C 51030, u Krajského soudu v Ústí nad Labem.

náhledový obrázek video 1 náhledový obrázek video 2 náhledový obrázek video 3

 Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní čelenkou a zbraní. Každá zbraň je vybavena čidlem a tyto čidla naleznete také na čelence. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše čelenka se rozsvítí a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 7 sekund se však čelenka znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu! Můžete mít nastavený herní systém ale i tak, že pro oživení hráče po zásahu se musíte dojít oživit na svojí základnu. Možnosti nastavení hry jsou nepřeberné a na hráčích záleží jaký typ scénáře budou chtít hrát.

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude k dispozici hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo kolik vystřílel munice a s jakou přesností.
Laser Game Aréna METRO Ústí je také ideální pro různé oslavy a také pro firemní akce - teambuilding.

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám vysvětlí veškerá pravidla, abyste byli dobře připraveni na tuhý boj. Jedna hra obvykle trvá 15 minut čistého času. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po 15-ti minutovém běhání, kdy Vám jde o "život" a kdy se vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody ???? Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko.